Kombi arıza servisi

Yıl boyunca yaşam konforunuzu arttıran uygulamalar sunarak hem ısınma hem de sıcak su gereksiniminizi karşılayan kombiler yanlış kullanım şekli, kirli gaz girişleri, bakımın ihmal edilmesi gibi pek çok sebeple arızalanabiliyor. Bu durumda yapılması gereken hiç vakit kaybetmeden kombinin kapatılması, gaz giriş vanasının kapatılması ve derhal bir kombi arıza servisi ile iletişime geçilmesi olmalıdır. Her ne kadar gayet güvenli bir mekanizma barındırıyor olsalar da kombiler arıza durumunda her an tehlike saçan bir cihaza dönüşebiliyor. Bu nedenle teknik sorunlara asla kendi çabalarınız ile müdahale etmemeli ve hiç beklemeden kombi arıza servisi ile görüşmelisiniz. Aksi halde facialara davetiye çıkarabilirsiniz.

Çeşitli nedenlerle oluşabilen arızaların her zaman gaz kaçağını da beraberinde getireceğinden söz edilemez. Fakat kullanıcıların gelişigüzel yöntemler ile kombinin kapağını açması ve bilinçsizce müdahale etmesi maalesef gaz kaçaklarına neden olabiliyor. İşte bu noktada kombi arıza servisi yetkilileri tarafından yapılan müdahalenin önemi bir kez daha anlaşılıyor. Özel ekipmanlara sahip olan ve ilkel yöntemlerle değil teknik cihazlar ile gaz kaçağını kontrol edebilen ekipler en güvenli yöntemlerle cihazın hem bakım hem de tamirat işlemlerini kombi arıza servisi yapabiliyor.

Özellikle hızlı ve kaliteli bir kombi arıza servisihizmeti sunan CSA teknik servisile irtibat kurduğunuzda cihazlarınızın eskisinden çok daha sağlam ve güvenli bir şekilde onarılacağından emin olabilirsiniz. Kombilerde meydana gelen arızalar konusunda profesyonel olan ekipler olası arıza ihtimallerini de değerlendirebiliyor. 

CSA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ - KOMBİ SERVİSİ,KLİMA SERVİSİ

İletişim Bilgileri :Telefon : 0212 697 97 40 - 0212 495 7 330

Mobil Telefonu:  0 530 371 13 31

Web Adresi : www.csateknikservis.com.tr 

E-Posta Adresi : info@csateknikservis.com.tr

Firma Etiket : Klima servisi,Kombi servisi,Klima kombi servisi,kombi servisi, klima servisi, kombi servisi, klima ve Kombi servisi,klima servisi istanbul,kombi servisi istanbul,klima kombi servisi istanbul

Adres :  Atatürk Mah..İkitell Cad.No:231 Haymana İş Merkezi - K.ÇEKMECE/İSTANBUL

Krokide göster!

Firma sahibi : CSA TEKNİK SERVİS

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus

SERVİS VERDİĞİMİZ MARKALAR

  • Bosch
  • Sony
  • Electrolux
  • Samsung
  • Toshiba
  • Panasonic
Haberler Haberler